Super Naurujooga

Super Naurujooga

Superfiilis Helsinki järjestää Inspiroivaa ja hauskaa Super Naurujoogaa!!! Naurujoogaan yhdistyy elementit, chakrat, meridiaanit ja akupisteet! Puhutaan positiivisuudesta ja täyden potentiaalin esiintuomisesta! Superfiilis ja SuperMepa on valittu Helsingin postiivisimmaksi 2016 ja Superfiiliksen missio on auttaa ihmisiä vapautumaan omaan elämäntehtäväänsä, potentiaaliin ja aitouteen! Mervi aka "SuperMepa" on tunnettu aitoudestaan, sydämellisyydestään, voimakkaasta energiastaan ja luovuuden hulluudesta! Hän rakastaa elää ja nauraa kovaa! 
Voit tilata oman Super Naurujoogan kaveri porukalle! Super Naurujoogan kesto on 60min! Tämä setti ei jätä ketään kylmäksi! 

Hinnasto: 

3 hlö 126e 

4 hlö 150e 

5 hlö 175e 

6 hlö 195e 

 Hinnat sisältää alv 24% 

Kommentit

25.10.2022 15:42

Oliwia Tonteri

Paljonko maksaisi naurujoogasessio vaikka puoli tuntia Suomen elokuvaliiton pikkujouluihin?

26.10.2022 13:01

Superfiilis

Heippa! Laitoin sinulle sähköpostia :)

04.07.2019 06:56

Raija Karppinen

Ehtiikö vielä /mahtuuko luontaishoitokoulutukseen elokuusta lähtien. Missasin tän kun en tiennyt koulutuksesta. Villiyrttikurssin olen käynyt aiemm ja menen 16.11. tuon kesäkuun aiheiselle kurssille.